O nas

Zdjecie Polkardu zakladka Kontakt

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu firmę Polkard Bis Sp. z o.o., która samodzielnie istnieje na polskim rynku materiałów i urządzeń stomatologicznych od roku 1998. Przez ten czas firma wkroczyła w okres dynamicznego rozwoju – rozbudowując sieć sprzedaży na terenie całego kraju.


Od kilku lat tworzymy zespół wyspecjalizowanych pracowników, którzy są w stanie pomóc Państwu w uzyskaniu lepszych możliwości kompletowania najnowocześniejszego asortymentu, za pośrednictwem szeroko rozwiniętej gamy naszych produktów, które dzięki temu dostępne są dla każdego. Ze względu na wysoką jakość mogą spełniać wszystkie oczekiwania, nawet tych najbardziej wymagających.

Zapraszamy wszystkich pragnących zadbać kompleksowo o higienę jamy ustnej do złożenia wizyty w naszym

biurze handlowym, które mieści się przy ulicy Marka Kotańskiego 2 w Olsztynie.


Pragniemy też zasugerować, iż naszym stałym klientom oferujemy dogodne warunki płatności, korzystne rabaty i dowóz zakupionego towaru.
Jednocześnie wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszym klientom zapraszamy na prezentację naszych urządzeń marki Waterpik.


Jeśli chcecie skorzystać z naszej oferty , prosimy o kontakt z naszym Biurem Handlowym.

Zamówienia można złożyć zarówno w formie pisemnej – faksem, pocztą elektroniczną (e-mail:handel@polkardbis.pl, jak i telefonicznie, pod numerem tel. (89) 533 87 77.


Chcielibyśmy też Państwa serdecznie zaprosić na naszą stronę internetową www.polkardbis.pl, na której prezentujemy firmy, których jesteśmy jedynym importerem na rynku polskim.

Scroll to Top